Skip to content

Vaše vzkazy

Jak se vám u nás líbilo? Pomohly vám naše rady? Líbí se vám blog? Budeme moc rádi, když nám napíšete pár řádků…Pochvala nás potěší a negativní věci nám poradí, co můžeme vylepšit…

Moc vám děkujeme a těšíme se na další návštěvy.. 🙂

Bali na dlani (Lenka a Marek) mi pomohli komplet se zařizováním víza (od vyplnění formuláře po adresu ambasády v Praze)..a to nemluvím o spoustě jiných dotazů ohledně očkování, místních cen atd.. a v neposlední řadě, to byla právě Lenka, kdo mě naučil jezdit na skútru, bez kterého se tu člověk nehne. Díky moc! Věřím, že spoustě lidem ještě pomůžete.. Naty.

5
Naty 5.1.2017

Mnohokrát děkuji za super ubytování ve Froggy Villas, za zařízení skůtru (hned bych se zase projel) a ukázání všech krás Bali. Jste super lidičky, které rád zase uvidím 🙂 ať už na Bali nebo kdekoliv po světě (aneb svět je malej). Ještě jednou díky a užívejte života.

5
Pavel 24.1.2017

Marku a Lenko,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za naprosto dokonalou dovolenou.
Lepší pomoc s plánováním jsme si ani nemohli přát. Děkujeme za krásné ubytování, tipy na výlety, doporučení, kam na pláž, za zařízení skútrů, které jsme měli připravené na zahradě vedle bazénu ihned po příjezdu a za všechno co jste nám pomohli zařídit.
S Vámi to bylo vše bez starostí.

Krásně jsme si odpočinuli. DĚKUJEME

PS: Už v den odletu z Denpasaru nám neskutečně chybělo jídlo ve Warungu kam jste nás vzali první den. 😀

5
Máša a Tom 2.2.2017

Bali… Krásné místo a plno nádherných zážitků, měli jsme naplánováno spoustu cílů a výletů, ale i přes všechny rady, které se dočteš na internetu, byly rady od Lenky a Marka, u kterých jsme byli ubytování (ubytování super – čistota, pohoda, lokalita), nejlepší! Poradili nám spoustu velmi užitečných tipů na výlety a ohledně toho, jak to na Bali funguje. První noc nás vzali na jídlo, ukázali kde vybírat peníze, kde koupit jídlo prostě boží! Takže pokud se chystáš na Bali, tak stoprocentně doporučujeme ubytování a služby u Lenky a Marka!;) stojí to za to a budeš spokojen/a😎👍

0
Honza a Radka 18.2.2017

Prožili jsme zde neskutečné zážitky, na které budeme s úsměvem vzpomínat .� Marek a Lenka nám ukázali Bali z jiného úhlu , než od bazénu v hotelu. � Moc jim za všechno děkujeme a přejeme oběma krásný pobyt na Bali.
Děkujeme Lenka+Petr+Jarka+Milan ��

5
Lenka Bienerová 19.2.2017

Děkujeme moc Lence a Markovi za super ubytko s bazénem. Děkujeme také za informace o Bali, které v žádném průvodci nenajdete a na výborné ryby z přístavu v Jimbaranu vzpomínáme doteď 🙂

A svět je opravdu malý, viz. naše setkání po x měsících na vodních zahradách 🙂

Ať je stále každý Váš den sluníčkový

Šárka a Dan

5
Šárka Hloušková 12.3.2017

Lenka a Mára jsou moc ochotní,zodpověděli mi každý dotaz a pomohli se vším,co bylo v jejich silách 🙂 myslím,že každý se u nich bude cítit dobře 🙂 Pokud váháte,myslím,že si nemůžete vybrat líp! 😉 Děkuji moc za pomoc!

5
Míša 10.4.2017

Lenka s Márou jsou již zkušenými „Balijci“ s velkou ochotou pomoci, poradit, podělit se o své poznatky ze života na ostrově. Ubytování bylo fajn a moc ráda vzpomínám na jízdy na skútru k oceánu, hned bych zase jela!!!

5
Ivana Machová 10.6.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close